چهارشنبه ٠٧ فروردين ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار > اخبار مناقصات 
اخبار > نشست معاون دانشجویی و مدیریت اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره امورخوابگاهها دانشگاه سمنان


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    نشست معاون دانشجویی و مدیریت اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره امورخوابگاهها دانشگاه سمنان
  

به منظور ارتقای شرایط کاری و رفاهی کارکنان اداره امورخوابگاه­ها و بهبود شرایط رفاهی دانشجویان؛

       نشست معاون دانشجویی و مدیریت اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره امورخوابگاهها دانشگاه سمنان برگزار شد.


 

   در نشست صمیمی معاون دانشجویی و مدیریت اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره امورخوابگاهها دانشگاه سمنان راهکارهای لازم برای ارتقای شرایط کاری و رفاهی کارکنان اداره امورخوابگاه­ها و شرایط رفاهی دانشجویان بررسی شد.

   به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی، در ابتدای این نشست صمیمی آقای اکبری، رئیس اداره امورخوابگاه­ها گزارشی از عملکرد این اداره ارائه داد و خواستار حمایت و مساعدت ویژه معاون دانشجویی دانشگاه برای حل مشکلات و اجرای برنامه های آتی این اداره شد.

   در ادامه  دکتر جبلی جوان، مدیر اموردانشجویی با اعلام رضایت از وضعیت  خدمات رسانی در  خوابگاه­ها بر برخورد صحیح و مناسب با دانشجویان و انتقال مشکلات و نیازهای آنها به مسئولین دانشگاه تاکید کرد­.

   مدیر امور دانشجویی همچنین به ایام امتحانات دانشجویان اشاره کرد  و در خصوص اهمیت این زمان به سرپرستان تاکید کرد. سپس سرپرستان و نیروهای خدماتی خوابگاه ضمن بیان مسائل، مشکلات وکمبودهای موجود در خوابگاه­ها؛ دیدگاه­های خود را برای بهبود وضعیتشان ارائه کردند.

   دکتر گل محمدی، معاون دانشجویی ضمن تشكر از حضور و زحمات شبانه روزی سرپرستان و نیروهای خوابگاه، کارکنان این اداره را از نیروهای بسیار فعال و زحمتکش هستند و خدمات ارائه شده توسط آنها غیر قابل ارزش گذاری است.

   وی ادامه داد:محور اصلی برگزاری این نشست، بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی راهکارهای لازم برای ارتقای شرایط کاری و رفاهی سرپرستان و نیروهای خدماتی خوابگاه و بهبود شرایط رفاهی دانشجویان است و قطعاً با کمک و اظهار نظر شما سرپرستان می‌توانیم به یک جمع بندی و هدف نهایی دست یابیم.

   در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر به خانم ها سمندی و مظفری و آقای کوهزادی از زحمات تلاشگران این عرصه تشکر و قدردانی شد.


 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار خوابگاهی, اخبار مناقصات سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧ ساعت :١٥:١٢ تعداد نمایش:156 کد خبر : ١٥١٠٧

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 845       Iبازدید امروز: 249      I   کل بازدید: 4063286      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 0.5000      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved