پنج شنبه ٠١ آبان ١٣٩٩
ورزشکاران هم در خطر اعتیاد هستند.............حتی یکبار مصرف مواد مخدر؛ خطرناک است................. عوارض مصرف گُل؛ حشیش و علف بسیار بیشتر از سیگار است.
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS

 
مدیریت اموردانشجویی
اطلاعیه مهم
پیوندهای مرتبط
سازمان اموردانشجویان

صندوق رفاه دانشجویان

پورتال دانشجویی

اداره کل امور دانشجویان داخل
منشور حقوق دانشجویی
 
 صفحه اصلی > مديريت امور دانشجويي > اداره رفاه و تسهيلات دانشجويي > انواع وامها > وام دانشجویان روزانه 
وام دانشجویان روزانه

به اطلاع کلیه دانشجویان روزانه متقاضی وام می رساند برای دریافت وام ابتدا باید سند تعهد و شماره حساب بانکی خود را تحویل اداره رفاه و تسهيلات دانشجویي نمایند.

 

سند تعهد محضری:  برای تهیه سند تعهد هر دانشجو با دریافت و تکمیل  فرم تعهدنامه محضری به همراه ضامن معتبر(کارمند رسمی یا پیمانی و یا بازنشسته) به یکی از دفترخانه ها مراجعه نموده و سند را تنظیم و تحویل اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی نمایند.

قابل ذکر است برای دانشجویانی که ضامن آنها کارمند می باشد آخرین حکم کارگزینی و دانشجویانی که ضامن آنها بازنشسته می باشد نامه کسر از حقوق الزامی است.


شماره حساب بانکی: شماره حساب معرفی شده به اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی حتماً باید به نام خود دانشجو و متعلّق به بانک تجارت باشد.


   به دلیل شرایط ویژه کرونا تمامی فرم های تکمیل شده به انضمام مدارک مورد نیاز به غیر از سند تعهد محضری به ایمیل اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی به نشانی: vamrefah@semnan.ac.ir  ارسال تا اقدام لازم انجام گردد.  
                                                   بازدید این صفحه : 1902       Iبازدید امروز: 371      I   کل بازدید: 4692552      I بازدید آنلاین: 4      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/7657      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2020 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved