پنج شنبه ٠١ آبان ١٣٩٩
ورزشکاران هم در خطر اعتیاد هستند.............حتی یکبار مصرف مواد مخدر؛ خطرناک است................. عوارض مصرف گُل؛ حشیش و علف بسیار بیشتر از سیگار است.
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS

 
مدیریت اموردانشجویی
اطلاعیه مهم
پیوندهای مرتبط
سازمان اموردانشجویان

صندوق رفاه دانشجویان

پورتال دانشجویی

اداره کل امور دانشجویان داخل
منشور حقوق دانشجویی
 
 صفحه اصلی > مديريت امور دانشجويي > اداره سراهای دانشجویی > معرفی سراهای دانشجویی > سراهای دانشجویی پردیس اصلی > مجتمع فرهیختگان 
مجتمع فرهیختگان

مجتمع فرهیختگان قدیمی ترین مجتمع سرای دانشجویی برادران دانشگاه سمنان است که جنب بانک تجارت دانشگاه در پردیس شماره 1 دانشگاه قرار دارد. این مجتمع شامل هفت ساختمان (فرهیختگان۱، فرهیختگان2، فرهیختگان3، فرهیختگان4، فرهیختگان5، فرهیختگان6 و  فرهیختگان7 ) ، یک زمین والیبال ساحلی، یک زمین فوتبال ساحلی، دو زمین چمن مصنوعی، جاده تندرستی، سالن بدنسازی، سالن تلویزیون، حسینیه، سایت رایانه و... است.

 

ساختمان های فرهیختگان ۱ در سال ۱۳78 و فرهیختگان 2، 3، 4، 5 و 6 در سال ۱۳63 و ساختمان فرهیختگان 7 در سال ۱۳88 احداث شده اند. لازم به ذکر است این مجتمع به شبکه اینترنت بی سیم (وایرلس) متصل و کلیه اتاق های دانشجویان مجهز به یک دستگاه یخچال جداگانه است.


كاركنان

مجتمع فرزانگان

نام و نام خانوادگی

تلفن

عكس پرسنلي

سرپرست

سرای دانشجویی فرهیختگان

سیدوحید طایفه هاشمی

023-33654117


 
 

آدرس: پرديس شماره 1 دانشگاه- جنب بانک تجارت شعبه دانشگاه سمنان-  مجتمع سرای دانشجویی فرهیختگان، کدپستی: 19111-35131


  ساختمان فرهیختگان۱

   در سال ۱۳78 با مساحت زیربنایی 4000 متر مربع در ۴ طبقه در ضلع شمالی مجموعه سرای دانشجویی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 6 نفر و ظرفیت کل این ساختمان 442 نفر است.

   در طبقه اول این بلوک؛ سرپرستی،آشپزخانه در راهروی شرقی، سرویس های بهداشتی در انتهای راهرو غربی و در سایر طبقات آشپزخانه  و سرویس های بهداشتی در وسط راهرو قرار گرفته است.

   بسیج دانشجویی در طبقه اول، اتاق 107 و دفتر نمایندگی نهاد رهبری در طبقه اول این ساختمان، اتاق 121، انجمن اسلامی دانشجویان در طبقه دوم، اتاق 132 ، دفتر شورای صنفی دانشجویان در طبقه دوم این ساختمان، اتاق 140 می باشد.


ساختمان فرهیختگان 2، 3، 4 و 5

در سال ۱۳63 با مساحت زیربنایی 4000 متر مربع در 2 طبقه در مرکز مجموعه سرای دانشجویی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 4 الی 6 نفر و ظرفیت کل این ساختمان  356 نفر است.

و در هر طبقه آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و حمام قرار دارد و شعبه مشاوره دانشجویی در طبقه اول ساختمان فرهیختگان 2، اتاق 210  می باشد.
ساختمان فرهیختگان 6

در سال ۱۳63 با مساحت زیربنایی 950 متر مربع در یک طبقه در ضلع جنوب شرقی مجموعه سرای دانشجویی خوابگاهی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 8 نفر و ظرفیت کل این ساختمان 136 نفر است.


ساختمان فرهیختگان 7

در سال ۱۳88 با مساحت زیربنایی 3000 متر مربع در ۴ طبقه در ضلع شمالی مجموعه سرای دانشجویی خوابگاهی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 4 الی 6 نفر و ظرفیت کل این ساختمان 316 نفر است.
در هر طبقه آشپزخانه در ابتدای راهرو، سرویس های بهداشتی و حمام در انتهای راهرو (ضلع شرقی و غربی) قرار گرفته است و سالن مطالعه و سایت کامپیوتر در طبقه اول این ساختمان می باشد.

                                                   بازدید این صفحه : 447       Iبازدید امروز: 493      I   کل بازدید: 4692674      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/8594      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2020 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved