دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
از ماه رجب قدردانی کنید، در این ماه توسلات خودتان به درگاه پروردگار عالم را هرچه می توانید بیشتر کنید، به یاد خدا باشید و کار را برای خدا انجام بدهید، این تلاشی که می کنید، این زحمتی که می کشید، برای خدا قرار بدهید.( مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
 صفحه اصلی > شهدای دانشگاه > سردار شهید حاج محمود اخلاقی > وصیت نامه سردار  
وصیت نامه سردار

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله وانا الیه راجعون

با سلام و درود به آقا امام زمان و نایب برحقش امام خمینی.

خدایا تو خود شاهد بودی که فقط برای رضای تو و دفاع از اسلام، جبهه رفته ام. از تمام دوستان و آشنایان می خواهم گوش به فرمان امام امت باشند. از پدر و مادر و برادران و خواهران و دوستان و همچنین از همسرم می خواهم که اگر از اینجانب بدی دیده اند مرا ببخشند و از همسرم می خواهم که از فرزندانم خوب مواظبت کند و آنها را خوب تربیت کند. مدت ده سال روزه و پنج سال نماز برای اینجانب بگیرید، مقدار پولی که از برادرم، احمدآقا، طلب دارم، هر موقع در توان ایشان بود به همسرم بپردازد. برای نماز و روزه ام یا ماشین اینجانب را بفروشید، یا اینکه احمدآقا اگر توانست پول تهیه کند، بدهید و بدهکاری که دارم در دفتر نوشته شده که همسرم در جریان می باشد. در آخر از خداوند متعال خواستارم که گناهانم را ببخشد.

« والسلام »

محمود اخلاقی

66/ 9/ 27

 

                                                   بازدید این صفحه : 400       Iبازدید امروز: 635      I   کل بازدید: 4868738      I بازدید آنلاین: 4      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/8281      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved