دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفته
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > برگزاری مسابقات فوتسال دانشگاهیان منطقه 9 کشور در دانشگاه سمنان


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    برگزاری مسابقات فوتسال دانشگاهیان منطقه 9 کشور در دانشگاه سمنان
  

مسابقات فوتسال کارکنان و اساتید منطقه 9 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشوربه مدت سه روز به میزبانی دانشگاه سمنان در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، در این دوره از رقابتها تیمهایی از دانشگاههای فردوسی مشهد، صنعتی شاهرود، کوثر بجنورد، دامغان و سمنان در سالن ورزشی فجر دانشگاه سمنان به رقابت می پردازند .
در روز اول این رقابتها دانشگاه دامغان دو بر صفر بر دانشگاه کوثر بجنورد به پیروزی رسید و دانشگاه سمنان هم با نتیجه دو بر یک فردوسی مشهد را از پیش رو برداشت .

در روز دوم هم دیدار دانشگاه صنعتی شاهرود و دانشگاه دامغان با نتیجه سه بر صفر به نفع دانشگاه صنعتی شاهرود به پایان رسید .

دانشگاه سمنان هم با نتیجه سه بر دو بر دانشگاه کوثر بجنورد به پیروزی رسید .

تیم های دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کوثر بجنورد و دانشگاه سمنان و دانشگاه صنعتی شاهرود هم در روز سوم به دیدار یکدیگر می روند . 

 

 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار ورزشی, اخبار تصویری سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ ساعت :١٥:٠٥ تعداد نمایش:603 کد خبر : ١١٧٧٩

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 967488       Iبازدید امروز: 955      I   کل بازدید: 3624964      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 0.4531      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2018 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved