دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفته
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه در سال 1396 آغاز می شود:


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه در سال 1396 آغاز می شود:
  

همه متقاضیان شرکت در بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه می‌توانند از 15 تا 30 مهر ماه به سامانه  nemooneh.saorg.ir مراجعه و ثبت‌نام الکترونیکی خود را انجام دهند.

دانشجویانی که شرایط شرکت در این جشنواره را دارند می توانند با مطالعه دقیق آئین‌نامه و اصلاحیه جشنواره دانشجویان نمونه ثبت ‌نام خود را انجام دهند.

دکتر سید ابوالحسن ریاضی، معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود:  با عنایت به برگزاری دو جشنواره در سال گذشته (برگزاری جشنواره سال 94 در اوایل سال 95 و برگزاری جشنواره سال 95 در انتهای همان سال ) امسال جشنواره دانشجوی نمونه در پایان همان سال برگزار می گردد بنابراین در جشنواره سال 96 متقاضیان می توانند مستندات مقطع تحصیلی فعلی خود را که تا انتهای سال تحصیلی 95-96 جمع آوری نموده اند در بخش های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در سامانه به آدرس یاد شده قرار دهند.

وی افزود علت اطلاع رسانی زود هنگام در شهریور ماه به کلیه دانشگاه ها و سایت های خبرگزاری و همچنین سامانه مذکور این است که متقاضیان بتوانند فرصت کافی برای جمع آوری مستندات را داشته و همچنین متقاضیان مقطع  تحصیلات تکمیلی (مطابق با جدول موجود در صفحه اصلی سامانه) که شرط آزمون زبان برای آنان الزامیست نسبت به کسب شرط لازم اهتمام ورزیده تا موفق به ثبت نام در بیست و ششمین جشنواره  دانشجوی نمونه شوند.
معاون امور دانشجویان داخل در باب جوایز این دوره از جشنواره افزود: طبق مصوبات شورای سیاستگذاری جشنواره، برگزیدگان کشوری این دوره علاوه بر دریافت هدیه نقدی، امکان ادامه تحصیل بدون آزمون(برای منتخبین کارشناسی و کارشناسی ارشد) و فرصت مطالعاتی خارج از کشور با تامین هزینه صد در صدی (برای منتخبین مقطع دکتری) و با هماهنگی‌های انجام یافته با بنیاد ملی نخبگان، از جوایز دانشجویی این بنیاد نیز برخوردار خواهند شد. همچنین صندوق رفاه دانشجویان نیز جهت حمایت از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه، در ارائه تسهیلات کارآفرینی، طرح‌ها و ایده‌های دانشجویان نمونه را با  اولویت بررسی خواهند نمود.

 

 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تصویری, اخبار جشنواره دانشجوی نمونه يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦ ساعت :٠٨:٥٩ تعداد نمایش:1133 کد خبر : ١١٨٠٠

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 967490       Iبازدید امروز: 957      I   کل بازدید: 3624966      I بازدید آنلاین: 4      I   زمان بارگزاری صفحه: 0.4844      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2018 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved