چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > اسامی دانشجویان ارشد،دکتری تخصصی و کارشناسی دانشکده های مهدی شهر و شهمیرزاد که قبلاً در سیستم درخواست خوابگاه را ثبت نموده اند.


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    اسامی دانشجویان ارشد،دکتری تخصصی و کارشناسی دانشکده های مهدی شهر و شهمیرزاد که قبلاً در سیستم درخواست خوابگاه را ثبت نموده اند.
  

 دانشجویانی که اسامی آنان در فایل ذیل اعلام شده است جهت دریافت و تحویل خوابگاه با در دست داشتن مدارک مربوطه و اعلام شده در سایت معاونت دانشجویی در هنگام ثبت نام به اتاق شماره 4 ، مدیریت امور دانشجویی، سرکار خانم اخلاقی تا روز یکشنبه مورخ 97/7/22 مراجعه نمایند.

دانلود فايل: لیست اسامی دانشجویان واجد شرایط اسکان در خوابگاه- مرحله اول

عدم مراجعه تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از اسکان تلقی شده و تقاضای آنان نادیده فرض می گردد و خوابگاه به افراد ذخیره واگذار می شود.

 


مدیریت امور دانشجویی

 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تصویری, اخبار خوابگاهی دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧ ساعت :١٤:٠٤ تعداد نمایش:1101 کد خبر : ١٤٣٩١

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1079567       Iبازدید امروز: 1256      I   کل بازدید: 4019919      I بازدید آنلاین: 1      I   زمان بارگزاری صفحه: 0.4844      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved