سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > برپایی غرفه "شادی و سلامت روان" در دانشگاه


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    برپایی غرفه "شادی و سلامت روان" در دانشگاه
  

برپایی غرفه "شادی و سلامت روان" در دانشگاه

 به مناسبت هفته سلامت روان که با شعار جهانی «سلامت روان جوانان و نوجوانان: جهان در حال تغییر»  نامگذاری شده است، غرفه "شادی و سلامت روان" برپا شد.

   به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی، مسئول مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه، دکتر مکوند حسینی با اعلام این خبر افزود، همزمان با هفته سلامت روان و به دنبال ابلاغ دفتر مشاوره و سلامت سازمان اموردانشجویان وزارت علوم و با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه، غرفه ی شادی و سلامت روان در محوطه دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه بر پا شد.

   دکتر مکوند حسینی شادی و نشاط، تاب آوری، سبک زندگی سالم، توانمندسازی با رویکرد پیشگیری از سوءمصرف مواد، ارتقا عادت های مطالعه موثر و .. را از عناوین این پویش عنوان نمود.

   وی تصریح کرد: از جمله فعالیت های این غرفه می توان به مشاوره فردی، آشنا کردن دانشجویان با خدمات مرکز مشاوره و ارجاع افراد نیازمند به خدمات روان‏شناختی به این مرکز، انجام تست های روان‏شناختی، توزیع کتاب و بروشور در موضوعات مختلف، بازی ها و مسابقات فکری و گروهی مهیج و همچنین دریافت دل نوشته های دانشجویان در خصوص «هفته بهداشت سلامت روان اشاره کرد.

   در پایان مسئول مرکز مشاوره دانشجویی بیان کرد: این غرفه با فعالیت های مهیج و متنوعی همراه بود که با استقبال گسترده و پرشور دانشجویان روبرو شد.


 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار مشاوره دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧ ساعت :٠٩:١٧ تعداد نمایش:181 کد خبر : ١٤٥٠٧

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1092815       Iبازدید امروز: 368      I   کل بازدید: 4062728      I بازدید آنلاین: 1      I   زمان بارگزاری صفحه: 0.7500      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved