دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > بازدید نمایندگان دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    بازدید نمایندگان دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه
  

بازدید نمایندگان دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان

از مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه

 

   در راستای تقویت بعد نظارت و ارزشیابی مراکز مشاوره دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان اقدام به اعزام تیم‌های بازدید از مراکز مشاوره نموده می نماید.

   به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی، دکتر مکوند حسینی مسئول مرکز مشاوره دانشجویی بیان نمود: در همین راستا مركز مشاوره دانشگاه سمنان به عنوان مركز مشاوره مادر در استان سمنان  ميزبان مسئولين محترم اعزامي از دفتر مركزي مشاوره وزارت علوم تحقيقات و فناوري و منطقه 9 مراكز مشاوره كشور بود.

   وی افزود: در ادامه، تیم ارزیابی به واحدهای مختلف مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه ازجمله دفتر ارتقای تحصیلی و تعامل دانشگاه با خانواده، شعب این مرکز و... رفتند. در پایان این ارزیابی تیم بازدیدکننده با حضور معاون دانشجویی دانشجویی و مسئولین مرکز مشاوره دانشجویی و دفتر ارتقای تحصیلی و تعامل دانشگاه به ارائه بازخورد بازدید خود از مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه پرداختند.

   دکتر مکوند حسینی تصریح کرد: در این نشست، نمایندگانی از مجمع عمومی کانون دانشجویی همیاران سلامت روان حضور داشتند و ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این کانون پیشنهادات خود را درخصوص برگزاري  همايش هاي كشوري و منطقه اي  كانون دانشجويي همياران سلامت اعلام نمودند همچنین تیم ارزیاب با نمایندگانی از کادر متخصص این مرکز ملاقات و گفتگو داشتند.

   وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با بازدید این تیم از مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه همچون دیگر افتخاراتی که کسب کرده، در این ارزیابی نیز بدرخشد. درعین‌حال مسلماً محورهایی هست که نیاز به اصلاح و بهبود دارد و ان شاء ا... با پیشنهادهای تیم بازدید این فضای تعاملی و ارتقای کیفیت شکل می گیرد.

 

 

 

 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار مشاوره شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ ساعت :١٤:٠٢ تعداد نمایش:112 کد خبر : ١٥١٢٧

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1101936       Iبازدید امروز: 1973      I   کل بازدید: 4096578      I بازدید آنلاین: 2      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/1250      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved