شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > برگزاری کارگاه آموزشي "بهينه سازي روابط استاد و دانشجو و نحوه ارجاع دهي"


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    برگزاری کارگاه آموزشي "بهينه سازي روابط استاد و دانشجو و نحوه ارجاع دهي"
  

برگزاری کارگاه آموزشي "بهينه سازي  روابط استاد و دانشجو و نحوه ارجاع دهي"

   مسئول مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه سمنان از برگزاری کارگاه آموزشي یکروزه " بهينه سازي  روابط استاد و دانشجو و نحوه ارجاع دهي"  ویژه اعضای هیأت علمی در تالار خیام این دانشگاه خبر داد .

    به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی؛ دکتر شاهرخ مکوند حسینی با اشاره به اینکه تعاملات و ارتباطات دانشجويان با استادان، يكي از اصلي ترين عرصه هاي ارتباطات در آموزش عالي و يكي از مهمترين سرمايه هاي دانشگاهي محسوب مي شود ؛ اگر رابطة استاد و دانشجو به خوبي برقرار شود، می تواند در انگيزش تحصيلي و خودكارآمدي پژوهشي دانشجويان به عنوان يكي از اهداف اصلي نهاد دانشگاه تأثيری مثبت داشته باشد؛ لذا هدف از تشکیل این کارگاه را بهینه سازی رابطة استاد و دانشجو و آشنایی با مولفه های چگونگی ایجاد رابطه ای رشد دهنده تبیین نمود.

   مسئول مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه سمنان افزود: تدریس این کارگاه آموزشی را دکتر ناصر صبحی قراملکی؛ دانشيار دانشگاه علامه طباطبایی، قائم مقام معاونت آموزش سازمان نظام روانشناسي و مشاوره جمهوري اسلامي ايران و مدير كل دفتر برنامه ريزي ازدواج و تعالي خانواده وزارت ورزش و جوانان بر عهده داشتند که در زمینه نقش کارکنان و اساتید در ایجاد انگیزه در دانشجویان و لزوم پررنگ شدن ارتباط میان ایشان و ضرورت آشنایی با مهارت های همدلی،گوش دادن موثر، ارتباط موثر مطالبی را بیان نمود.

    این کارگاه آموزشی به همت دفتر ارتقای تحصیلی وتعامل دانشگاه با خانواده و با همکاری مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.


 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار مشاوره شنبه ٦ بهمن ١٣٩٧ ساعت :١٣:٣٢ تعداد نمایش:141 کد خبر : ١٥٢٢٨

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1100843       Iبازدید امروز: 1076      I   کل بازدید: 4091830      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/2344      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved