شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > نخستین نشست خوابگاه داران غیردولتی با دانشگاه منتخب استان در سال تحصیلی جاری


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    نخستین نشست خوابگاه داران غیردولتی با دانشگاه منتخب استان در سال تحصیلی جاری
  

به منظور بررسی مشکلات خوابگاه داران غیردولتی و  بهبود شرایط رفاهی دانشجویان خوابگاهی؛

نخستین نشست خوابگاه داران غیردولتی با دانشگاه منتخب استان در سال تحصیلی جاری

 

   در نشست صمیمی معاون دانشجویی، مدیریت اموردانشجویی و مسئولین اداره امورخوابگاهها دانشگاه سمنان با خوابگاه داران غیردولتی شهرستان سمنان، نقطه نظرات و مشکلات خوابگاه داران جهت ارتقای کمی و کیفی خوابگاه­ها و  راهکارهای لازم برای بهبود شرایط رفاهی دانشجویان بررسی شد.

   به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی، در ابتدای این نشست آقای دکتری گل محمدی، معاون دانشجویی و رئیس شورای نظارت و ارزیابی استان، با اشاره به افزایش تعداد دانشجویان در سال تحصیلی جدید از  تلاش خوابگاه داران برای اسکان و ارایه خدمات دانشجویی قدردانی کرد و از آنها خواست تا بخشی از درآمدهای خوابگاهی را برای بهینه سازی خوابگاه و افزایش امکانات در خوابگاه به کار بگیرند.

   وی تصریح کرد: با تصمیم جدید شورای نظارت و ارزیابی، مقرر گردید که از تمامی خوابگاه داران غیردولتی یک ضمانت نامه بانکی به عنوان تضمین اجرای قوانین شورای نظارت و ارزیابی اخذ گردد.

   در ادامه دکتر جبلی جوان، مدیر اموردانشجویی ضمن تشکر از حضور حداکثری خوابگاه داران در جلسه از تلاش و توجه مدیران خوابگاه ها در جهت بهبود وضعیت خوابگاه ها تشکر نمود و افزود با خدمات خوب شما، آرامش، سلامتی و رضایتمندی دانشجویان حاصل می‌شود.

سپس، سایر مسئولین حاضر در جلسه نیز به تشریح وضعیت خوابگاه ها به ویژه در بخش امنیتی، نظارتی و مدیریتی پرداختند و با بیان معایب و ایرادات دیده شده از خوابگاه داران خواستند تا با استفاده از تجربیات نیمسال اول تحصیلی در فرصتی که در بین دو ترم است به نحوی برنامه ریزی  نمایند تا موارد را برطرف نمایند.

   سپس مدیران خوابگاه ضمن بیان مسائل، مشکلات وکمبودهای موجود در خوابگاه­ها؛ دیدگاه­های خود را برای بهبود وضعیتشان ارائه کردند.

   در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر به خانم زهرا فخاری، مدیر خوابگاه غیردولتی مهتاب و مخانم طاهره دارایی، مدیر خوابگاه غیردولتی نمونه از زحمات تلاشگران این عرصه تشکر و قدردانی شد.


 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تصویری, اخبار خوابگاهی, اخبار مناقصات شنبه ٦ بهمن ١٣٩٧ ساعت :١٥:٢٣ تعداد نمایش:204 کد خبر : ١٥٢٣٢

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1100812       Iبازدید امروز: 968      I   کل بازدید: 4091722      I بازدید آنلاین: 2      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/1563      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved