چهارشنبه ٠٧ فروردين ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > نشست صمیمانه معاون دانشجویی، مدیر اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه سمنان برگزار شد.


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    نشست صمیمانه معاون دانشجویی، مدیر اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه سمنان برگزار شد.
  


به منظور  بررسی مسائل و مشکلات و ارتقای راهکارهای مناسب برای ارتقای شاخص های کمی و کیفی؛

 

       نشست صمیمانه معاون دانشجویی، مدیر اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه سمنان برگزار شد.

   نشست صمیمی معاون دانشجویی و مدیریت اموردانشجویی با رئیس و کارکنان اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی دانشگاه سمنان در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

   به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی، در ابتدای این نشست صمیمی دکتر جبلی جوان، مدیر اموردانشجویی از تلاش­های همکاران طی نیمسال اول تحصیلی 98-97 تجلیل نموده و برگزاری این نشست را بهانه ­ای برای قدردانی از خدمات مضاعف و طاقت ­فرسای پرسنل اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی تلقی نمود و بیان داشت؛ امیدوارم در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری با همدلی و تلاش های شما عزیزان، روند موفقیت و رضایت بین دانشجویان استمرار داشته باشد.

  سپس رئیس و کارکنان اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی ضمن بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری، راهکارهای مناسبی برای ارتقای شاخص های کمی و کیفی خدمات این اداره ارائه کردند.

   در ادامه دکتر گل محمدی، معاون دانشجویی، با بیان اینکه اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی، به عنوان پلي ارتباطي ميان دانشجويان و صندوق رفاه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري می باشد؛ ایفای وظیفه می کند و قسمت اعظم امکانات رفاهی را به دانشجویان پرداخت می کند از همکاری منسجم و تعامل خوب رئیس و کارکنان این اداره با دانشجویان به خصوص در ابتدای سال تحصیلی تقدیر و تشکر نمود.

      در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر به آقای ترحمی از زحمات ایشان تشکر و قدردانی شد.


 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار رفاهی دوشنبه ٨ بهمن ١٣٩٧ ساعت :١٠:٣٩ تعداد نمایش:126 کد خبر : ١٥٢٥٦

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1093010       Iبازدید امروز: 273      I   کل بازدید: 4063310      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 0.4687      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved