شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩
اطلاعیه مهم ............... پیرو اطلاعیه معاونت محترم اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی ................ حوزه مدیریت دانشجویی از کلیه خدمات دانشجویی از تاریخ 99/09/01 لغايت 99/09/12 تعطیل می باشد.
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > روابط عمومی دانشگاه سمنان بر سکوی نخست روابط عمومی‌های وزارت علوم ایستاد


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    روابط عمومی دانشگاه سمنان بر سکوی نخست روابط عمومی‌های وزارت علوم ایستاد
  

روابط عمومی دانشگاه سمنان موفق شد، رتبه نخست شاخص اطلاع‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها را در جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌ دست آورد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رئیس دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها ، مراکز پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با سه محور اطلاع‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها ، تبلیغات و انتشارات در راستای اجرای مدیریت سبز و روابط عمومی الکترونیک برگزار شد .

دکتر مسعود نصیری افزود : در مجموع پنج هزار اثر از 105 دانشگاه ، پژوهشگاه و پارک علم و فناوری سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که پس از داوری آثار از سوی هیأت داوران ، روابط عمومی دانشگاه سمنان موفق شد در محور اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها مقام نخست را با 141 امتیاز در بین دانشگاه‌های گروه " ب " به‌دست آورد و دانشگاه‌های بیرجند با 138 امتیاز و کاشان با 135 امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم این گروه قرار گرفتند .

دکتر نصیری اظهار داشت : بر اساس دستور العمل‌های موجود ،دانشگاه‌های سراسر کشور در این جشنواره به چهار گروه الف ، ب، ج و د تفکیک شدند و در هر گروه در سه محور عمومی رتبه‌های اول تا سوم مشخص شدند .

وی اضافه کرد : مقام نخست محور اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها در دانشگاه‌های گروه الف متعلق به دانشگاه تهران با 116 امتیاز، در بین دانشگاه‌های گروه ج متعلق به دانشگاه حکیم سبزواری با 122 امتیاز و در گروه د دانشگاه کوثر بجنورد با 118 امتیاز است .

رئیس دانشگاه سمنان ضمن تشکر از همکاران اداره روابط عمومی دانشگاه و تبریک این موفقیت به آنان خاطر نشان کرد : روابط عمومی دانشگاه سمنان در سال‌های اخیر برنامه‌های متعددی در حوزه اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها با رویکرد روابط عمومی الکترونیک به عنوان نسل جدید روابط عمومی اجرایی کرده است .

شایان ذکر است؛ اختتامیه جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها ، مراکز پژوهشی و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به صورت مجازی برگزار شد .

  


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار فرهنگی سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩ ساعت :٠٨:٠٧ تعداد نمایش:118 کد خبر : ١٩٣٧٩

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1256449       Iبازدید امروز: 246      I   کل بازدید: 4756783      I بازدید آنلاین: 2      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/8187      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2020 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved