شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩
اطلاعیه مهم ............... پیرو اطلاعیه معاونت محترم اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی ................ حوزه مدیریت دانشجویی از کلیه خدمات دانشجویی از تاریخ 99/09/01 لغايت 99/09/12 تعطیل می باشد.
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > خاطرات و رشادتهای ایثارگران و خانواده شهدای دانشگاه سمنان مستندسازی می شود


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    خاطرات و رشادتهای ایثارگران و خانواده شهدای دانشگاه سمنان مستندسازی می شود
  

   جلسه هماهنگی مستند سازی از رشادتهای ایثارگران و خانواده شهدای دانشگاه سمنان با حضور ایثارگران و خانواده شهدای این دانشگاه در تالار دانش دانشگاه سمنان برگزار شد .

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه سمنان در این جلسه با اشاره به چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت : برنامه های متعددی از سوی دانشگاه سمنان به عنوان کارگروه جوانان ، دانشگاهیان ، طلاب و تشکل های استان برای چهلمین سالگرد دفاع مقدس در نظر گرفته شده است .

   دکتر بهروز گل محمدی با بیان اینکه تهیه مستند از رشادتهای شهدا و ایثارگران دانشگاه سمنان یکی از برنامه های شاخص این دانشگاه به این مناسبت است، خواستار همکاری ایثارگران و خانواده شهدای دانشگاه سمنان با اعضای کمیته مستند سازی در این خصوص با ارائه خاطرات ، عکسها و لوازم مربوط به آن دوران شد .

   دکتر گل محمدی اظهار داشت : مستندات تهیه شده ساماندهی و در قالب کتابی منتشر خواهد شد .

  دکتر فرزین یغمایی معاون اداری مالی دانشگاه سمنان هم با اشاره به رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت : در زمینه مستند سازی کارهای ارزشمندی در حوزه دفاع مقدس انجام شده است که جای مستندی از رشادت ها و قهرمان پروری های ایثارگران دانشگاه سمنان در این دوران خالی است که می تواند خروجی این مستندات در قالب فیلم ، کتاب و ... کاربردی شود .

   دکتر داوود فیض مسئول کمیته مستند سازی شهدا و ایثارگران دانشگاه سمنان هم در این جلسه با بیان اینکه دانشگاه سمنان دارای 86 ایثارگر است افزود : از این تعداد 59 ایثارگر مشغول به کارند ، 17 نفر  بازنشسته شدند ، 10نفر ( شامل 7 دانشجو ، دو کارمند و یک شهید گمنام )  به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .

   دکتر داوود فیض خواستار همکاری خانواده شهدا و ایثارگران دانشگاه با کمیته مستند سازی شد و گفت : انجام این کار گامی در جهت انتقال پیام جبهه و جنگ و دفاع مقدس به نسل فعلی و نسل آینده خواهد شد .

   دکتر خیرالدین از روسای قبلی دانشگاه سمنان و از ایثارگران هم در این جلسه گفت : باید در چگونگی انتقال و روایت خاطرات  و مستندات نوآوری به خرج داد و مطابق با سلیقه نسل جوان کار شود تا اثر گذاری لازم را داشته باشد .


 
 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار فرهنگی شنبه ٢٨ تير ١٣٩٩ ساعت :١٢:٤٤ تعداد نمایش:108 کد خبر : ١٩٤٠٦

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1256443       Iبازدید امروز: 221      I   کل بازدید: 4756758      I بازدید آنلاین: 1      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/7808      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2020 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved