شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩
اطلاعیه مهم ............... پیرو اطلاعیه معاونت محترم اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی ................ حوزه مدیریت دانشجویی از کلیه خدمات دانشجویی از تاریخ 99/09/01 لغايت 99/09/12 تعطیل می باشد.
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > پذیرش و اسکان دانشجویان برای گذران دروس عملی دانشگاه


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    پذیرش و اسکان دانشجویان برای گذران دروس عملی دانشگاه
  


پذیرش و اسکان دانشجویان برای گذران دروس عملی دانشگاه

   دانشجویان دانشگاه که ملزم به گذران دروس عملی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 می باشند در سراهای دانشجویی دانشگاه پذیرش و اسکان یافتند.

   به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان ؛ دکتر اشکان جبلی جوان، مدیر اموردانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: در راستای رعایت دستور العمل های بهداشتی ستاد هماهنگي اقدامات جهادي دانشگاهيان در مبارزه با كرونا؛ تمامی محل های پرتردد و فضاهای عمومی سراهای دانشجویی پردیس شماره 1 دانشگاه ضد عفونی و آماده پذیرش دانشجویان مذکور گردید.

   دکتر جبلی جوان افزود:  با هدف حفظ سلامت فردی و اجتماعی در این ایام تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی شامل: مواد ضدعفونی، ماسک و دستکش به دانشجویان، تب سنجی از دانشجویان در هنگام ورود و تجهیز تمامی این سراهای دانشجویی به دستگاه ضدعفونی خودکار از جمله اقدامات دیگری است که به منظور اسکان دانشجویان انجام شده است.

   وی تصریح کرد:  در امور تغذیه نیز تشدید نظارت بر اجرای فرایندها و پروتکل های بهداشتی جاری در مراحل مختلف پخت و توزیع غذای دانشگاه و همچنین توزیع غذا به صورت بیرون بر از دیگر راهکارهای اجرا شده این حوزه بوده است.

   مدیر اموردانشجویی در پایان گفت: با توجه به اخذ تدابیر و اجرای برنامه مرتبط جهت صیانت از سلامت دانشجویان و انجام بهسازی و آماده سازی سراهای دانشجویی برای پذیرش دانشجو در سال تحصیلی آتی از تمامی دانشجویانی خوابگاهی خواست که با همدلی و همکاری بیشتر با این مجموعه حداکثر تا ششم مرداد ماه نسبت به تخلیه اتاق خود اقدام نمایند. 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تغذیه, اخبار تصویری, اخبار خوابگاهی شنبه ٢٨ تير ١٣٩٩ ساعت :١٣:٣١ تعداد نمایش:381 کد خبر : ١٩٤٠٩

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1256451       Iبازدید امروز: 264      I   کل بازدید: 4756801      I بازدید آنلاین: 4      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/8125      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2020 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved