شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩
اطلاعیه مهم ............... پیرو اطلاعیه معاونت محترم اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی ................ حوزه مدیریت دانشجویی از کلیه خدمات دانشجویی از تاریخ 99/09/01 لغايت 99/09/12 تعطیل می باشد.
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > افتتاحیه سامانه اداره مشاوره و رونمایی از آرم مشاوره دانشجویی


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    افتتاحیه سامانه اداره مشاوره و رونمایی از آرم مشاوره دانشجویی
  
سامانه غیر حضوری پذیرش و ارائه خدمات مشاوره روانشناختی اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه سمنان با عنوان رویش به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه سمنان در آئین افتتاحیه این سامانه گفت : این سامانه بر اساس پرونده ارسالی دانشجویان تنظیم شده است .
دکتر مریم صالحیان افزود : پذیرش و نوبت دهی به مراجعه کنندگان به صورت الکترونیکی برای دریافت خدمات مشاوره ای ، ارائه خدمات مشاوره آفلاین و حذف فیزیکی پرونده های ثبت جلسات مشاوره از مزایای راه انداری این سامانه است .
وی با بیان اینکه با راه اندازی این سامانه نیازی به حضور فیزیکی دانشجویان برای دریافت خدمات مشاوره ای روانشناختی نیست گفت : در دسترس بودن خدمات مشاوره ای برای دانشجویان در خارج از دانشگاه با توجه به این روزهای کرونایی از دیگر مزایای راه اندازی این سامانه است .
رئیس اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه سمنان گفت : علاقه مندان برای دریافت خدمات مشاوره ای می توانند از طریق سایت معاونت دانشجویی و ورود به بخش مرکز مشاوره وارد این سیستم شوند و حتی زمان و فرد مورد نظر برای مشاوره را نیز مشخص نمایند .
دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان هم در آئین افتتاحیه این سامانه گفت : این نرم افزار از سوی انفورماتیک دانشگاه سمنان طراحی و تعریف شده است و آن را پشتیبانی می کند .
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران هم در این آئین ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی این سامانه ، بر محرمانه ماندن اطلاعات از سوی سیستم ایجاد شده و اطمینان خاطر به دانشجویان تاکید کرد .
آقای پیروی گفت : در این راستا می توان به جای استفاده از نام دانشجویان برای ورود به سامانه از کد استفاده کرد .
دکتر یعقوبی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شریف هم پیشنهاد اتصال این سامانه به سامانه وزارت علوم را مطرح کرد که در این جلسه اعلام شد دانشگاه سمنان این توانایی را از نظر فنی برای اتصال به سامانه وزارت علوم دارد و در صورت فراهم شدن شرایط این بستر در دانشگاه سمنان فراهم است .
در ادامه نیز از آرم جدید اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه سمنان رونمایی شد   .
 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار مشاوره دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ ساعت :١٠:١٨ تعداد نمایش:66 کد خبر : ٢٠٠٤٠

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1256457       Iبازدید امروز: 317      I   کل بازدید: 4756854      I بازدید آنلاین: 2      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/8580      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2020 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved