دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
از ماه رجب قدردانی کنید، در این ماه توسلات خودتان به درگاه پروردگار عالم را هرچه می توانید بیشتر کنید، به یاد خدا باشید و کار را برای خدا انجام بدهید، این تلاشی که می کنید، این زحمتی که می کشید، برای خدا قرار بدهید.( مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > اجراي طرح بيمار يابي و شناسايي افراد بدون علامت براي اعضاي هيأت علمي و غير هيأت علمي در دانشگاه سمنان


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    اجراي طرح بيمار يابي و شناسايي افراد بدون علامت براي اعضاي هيأت علمي و غير هيأت علمي در دانشگاه سمنان
  

رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه سمنان از انجام 190 تست تشخیص سریع کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی از کارکنان و اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد .
دکتر زهرا جاوید با اعلام این خبر گفت : به منظور غربالگری و شناسایی مبتلایان به کووید 19 و قطع زنجیره انتقال در محیط های شغلی و خانوادگی 190 تست تشخیص سریع کرونا در دو مرحله در دانشگاه سمنان انجام شد.
دکتر جاوید با بیان اینکه با انجام این تعداد تست ، جواب تست سه نفر مثبت بود افزود : در مرحله نخست از 20 نفر تست گرفته شد که جواب یک مورد مثبت و در مرحله دوم نیز 170 مورد تست انجام شد که جواب تست دو نفر مثبت اعلام شد که اقدامات لازم برای قرنطینه و شناسایی و انجام تست از افراد در ارتباط با آنها نیز صورت گرفت .
رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد : در مجموع دو تیم از مرکز بهداشت شهرستان سمنان با هماهنگی های انجام شده از سوی مرکز بهداشت دانشگاه سمنان  با استقرار در ستاد مرکزی و مدیریت آموزشی شماره یک اقدام به گرفتن تست تشخیص سریع کرونا کردند .
یاد آور می شود ؛ طرح شهید سلیمانی از ابتدای آذر ماه با سازمان دهی 930 تیم برای بیماریابی و شناسایی افراد درگیر با کرونا در استان سمنان همزمان با سراسر کشور در حال اجراست.

 

 

 

 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار بهداشت و سلامت سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ ساعت :١٣:١٧ تعداد نمایش:65 کد خبر : ٢١٠٠٩

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1273320       Iبازدید امروز: 772      I   کل بازدید: 4868875      I بازدید آنلاین: 1      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/7188      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved