دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩
از ماه رجب قدردانی کنید، در این ماه توسلات خودتان به درگاه پروردگار عالم را هرچه می توانید بیشتر کنید، به یاد خدا باشید و کار را برای خدا انجام بدهید، این تلاشی که می کنید، این زحمتی که می کشید، برای خدا قرار بدهید.( مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > هشتمین بسته یادبود "هر 30 روز با يك شهيد دانشگاه" محمد پازوکی طرودی (مخترع برگزیده پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان)


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    هشتمین بسته یادبود "هر 30 روز با يك شهيد دانشگاه" محمد پازوکی طرودی (مخترع برگزیده پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان)
  

دربیان زندگینامه‌ی شهیدان سعی کنیم خصوصیّات زندگی اینها و سبک زندگی اینها و چگونگی مشی زندگی اینها را تبیین کنیم، این مهم است.

                                                                مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

                                                                               1395/07/05

 

 

رزمندگان و شهدای والا مقام با ارائه سبک زندگی متاثر از مکتب حسینی(ع) بالاترین خدمت را به جامعه اسلامی ارائه کرده اند. آنان از عزیزترین و بالاترین موهبت الهی یعنی جان خود، دست شسته و آن را آگاهانه تقدیم به اسلام نمودند.

در این بسته یادبود با عنوان " هر سی روز با یک شهید دانشگاه" تلاش مي‌شود تا ابعادي از سبک زندگي جهادگران دفاع مقدس با نگاه به آثار، نوشته‌ها و خاطرات و وصایای رزمندگان و شهدا مورد بررسی قرار گيرد. سپس مهمترین مصادیق سبک زندگی ایشان از جمله بصیرت بخشی، عدالت طلبی، دنياگريزي و ساده‌زيستي، مسئوليت و ولايت‌پذيري، استقلال‌گرايي، شهادت طلبي، پاسداری از نظام و امر به معروف و نهی از منکر، استخراج و معرفی شود. رزمندگان و شهدا عالی‌ترین مظهر ارائه‌کننده سبک زندگی الهی - اسلامی بوده‌اند و شيوه زندگي آنها براي راهيان نور همواره چراغ راه است.

 

 

               هشتمین بسته یادبود شهید 

 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تصویری, اخبار فرهنگی, اخبار مناسبت ها, اخبار شهدا و ایثارگان پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩ ساعت :١٤:٠٠ تعداد نمایش:35 کد خبر : ٢١٣٥٢

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1273323       Iبازدید امروز: 783      I   کل بازدید: 4868886      I بازدید آنلاین: 4      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/7344      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved