دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار > اخبار تغذیه 
اخبار > مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه برگزار شد.


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
  

مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

   مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه با حضور معاون اداری و مالی، معاون دانشجویی، مدیران و رؤسای ادارات و کارکنان حوزه معاونت دانشجویی در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

   به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی؛ در این مراسم با قدردانی از خدمات شایسته و تلاش های بایسته مهندس محمدرضا امیرجان مدیر امور دانشجویی پیشین دانشگاه، دکتر اشکان جبلی جوان عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان مدیر جدید این بخش معرفی شد.

   دکتر شربتدار معاون اداری و مالی دانشگاه ضمن تبریک و تهنیت عید سعید غدیر ، با اشاره به حوزه و قلمرو دانشگاه و جمعیت قابل توجه دانشجویان، عنوان نمودند: یکی از حساس‌ترین حوزه‌های کاری در دانشگاه که هم حجم کاری قابل توجهی دارد و از حساسیت‌ بالایی نیز برخوردار  است، حوزه معاونت دانشجویی می‌باشد.

    دکتر شربتدار ادامه داد: رسالت مدیریت امور دانشجویی دانشگاه کاهش دغدغه دانشجویان در زمینه های اسکان، رفاه، تغذیه و فراهم نمودن بستری مناسب برای تحصیل هر چه بهتر دانشجویان می باشد که با تمهيدات به موقع و مناسب می تواند رسالت خطير خود را به انجام برساند.

   حجت الإسلام حسین ذوالفقاری لقب مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان هم با تبریک عید غدیر خم، تقارن عید امامت را با این مراسم خوش یمن و خوب دانست و ضمن استعانت از خداوند متعال جهت توفیق برای دکتر اشکان جبلی جوان از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده مهندس محمدرضا امیرجان در دوران تصدی مدیریت دانشجویی تشکر کرد.

   دکتر گل محمدی، معاون دانشجویی هم ضمن تبریک این عید عنوان نمودند: با وجود برخی تنگناها، مدیران و کارکنان حوزه دانشجویی به خوبی نقش و وظیفه خود را در قبال دانشگاه و دانشجو انجام داده اند و به خاطر همین احساس مسئولیت و فداکاری است که دانشگاه کمترین مشکل را در این حوزه داشته و می بایستی از زحمات آنها به نحو شایسته تقدیر نمود.

   دکتر گل محمدی یادآور شد: همه فعالیت ها و خدمات این معاونت برای آسایش و رفاه دانشجویان است و بر همین اساس در سطح کلان کارهای بزرگی در این دانشگاه صورت گرفته که امروز برخی از این اقدمات ما برای سایر دانشگاه ها الگو شده است.

در پايان پس از قرائت احكام مديران، برخي از كاركنان ضمن معرفی امور مربوطه، مشكلات واحد خود را مطرح و از معاونت دانشجویی تقاضاي مساعدت نمودند.

حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه براي دكتر جبلی جوان و مهندس امیرجان موفقيت روزافزون آرزومند است.


 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تغذیه, اخبار خوابگاهی, اخبار رفاهی يکشنبه ١١ شهريور ١٣٩٧ ساعت :٠٨:٢٤ تعداد نمایش:558 کد خبر : ١٤٠٠٢

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 41496       Iبازدید امروز: 977      I   کل بازدید: 4095582      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 0/1563      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2019 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved