شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
دانشجوى موفق كسى است كه خوب درس بخواند، خوب تهذيب اخلاق بكند و خوب ورزش بكند.(مقام معظم رهبری) ................................................................ اكنون دانشگاه به تلاش براى پيشرفت علمى و رشد فكرى و نورانيت معنوى روزافزون بيش از هميشه نيازمند است. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIاخبارIفرمهاIآيين نامه هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفته
 صفحه اصلی > بیانات رهبری(مدظله العالی) 
بیانات رهبری(مدظله العالی)


KHAMENEI.IR RSS
  • بیانات در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری(Thu, 21 Sep 2017 19:18:00 +0430)
  • بیانات در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی(Sun, 17 Sep 2017 12:53:00 +0430)
  • گزیده‌ای از بیانات در ابتدای درس خارج فقه درباره فجایع میانمار(Tue, 12 Sep 2017 09:02:00 +0430)
  • بیانات در دیدار طلاب حوزه‌های علمیه استان تهران(Mon, 28 Aug 2017 23:37:00 +0430)
  • گزیده‌ای از بیانات در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی استان‌های یزد و همدان(Mon, 21 Aug 2017 22:04:00 +0430)
  • بیانات در مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌(Thu, 03 Aug 2017 17:00:00 +0430)
  • بیانات در دیدار کارگزاران حج(Sun, 30 Jul 2017 18:01:00 +0430)
  • گزیده‌ای از بیانات در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه پس از عملیات موشکی لیلةالقدر(Wed, 05 Jul 2017 20:18:00 +0430)
  • بیانات در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی(Mon, 26 Jun 2017 11:25:00 +0430)
  • خطبه‌های نماز عید فطر(Mon, 26 Jun 2017 10:36:00 +0430)
  • بیانات در دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها(Wed, 21 Jun 2017 18:30:00 +0430)
  • بیانات در دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم(Sun, 18 Jun 2017 20:19:00 +0430)
  • بیانات در دیدار مسئولان نظام(Mon, 12 Jun 2017 20:23:00 +0430)
  • بیانات در دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب(Sat, 10 Jun 2017 20:16:00 +0430)
  • بیانات در دیدار جمعی از دانشجویان(Wed, 07 Jun 2017 06:05:00 +0430)
  • بیانات در مراسم بیست و هشتمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی (رحمه‌الله)(Sun, 04 Jun 2017 02:18:00 +0430)
  • بیانات در محفل انس با قرآن کریم(Sat, 27 May 2017 17:57:00 +0430)
  • بیانات در مراسم شب خاطره دفاع مقدس(Wed, 24 May 2017 16:13:00 +0430)
  • بیانات پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا(Fri, 19 May 2017 08:31:00 +0430)
  • بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم(Wed, 17 May 2017 16:13:00 +0430)




  •                                                    بازدید این صفحه : 1016       Iبازدید امروز: 4575      I   کل بازدید: 2932122      I بازدید آنلاین: 7      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/3125      ثانیه                                                  
    پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایت
    تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
    .Copyright  © 2017 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved