شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠
در ماه رمضان در حد توان خودمان باید مراقبت کنیم، رفتار خودمان را تصحیح کنیم؛ فکرمان را، قولمان را، عملمان را تصحیح کنیم؛ بگردیم اشکالاتش را پیدا کنیم، آن اشکالات را برطرف کنیم. این تصحیح در چه جهتی باشد؟ در جهت تقوا. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS

 
مدیریت اموردانشجویی
اطلاعیه مهم
پیوندهای مرتبط
سازمان اموردانشجویان

صندوق رفاه دانشجویان

پورتال دانشجویی

اداره کل امور دانشجویان داخل
منشور حقوق دانشجویی
 
 صفحه اصلی > مديريت امور دانشجويي > اداره سراهای دانشجویی > معرفی سراهای دانشجویی > سراهای دانشجویی پردیس اصلی > مجتمع فرهیختگان 
مجتمع فرهیختگان

مجتمع فرهیختگان قدیمی ترین مجتمع سرای دانشجویی برادران دانشگاه سمنان است که جنب بانک تجارت دانشگاه در پردیس شماره 1 دانشگاه قرار دارد. این مجتمع شامل هفت ساختمان (فرهیختگان۱، فرهیختگان2، فرهیختگان3، فرهیختگان4، فرهیختگان5، فرهیختگان6 و  فرهیختگان7 ) ، یک زمین والیبال ساحلی، یک زمین فوتبال ساحلی، دو زمین چمن مصنوعی، جاده تندرستی، سالن بدنسازی، سالن تلویزیون، حسینیه، سایت رایانه و... است.

 

ساختمان های فرهیختگان ۱ در سال ۱۳78 و فرهیختگان 2، 3، 4، 5 و 6 در سال ۱۳63 و ساختمان فرهیختگان 7 در سال ۱۳88 احداث شده اند. لازم به ذکر است این مجتمع به شبکه اینترنت بی سیم (وایرلس) متصل و کلیه اتاق های دانشجویان مجهز به یک دستگاه یخچال جداگانه است.


كاركنان

مجتمع فرزانگان

نام و نام خانوادگی

تلفن

عكس پرسنلي

سرپرست

سرای دانشجویی فرهیختگان

سیدوحید طایفه هاشمی

023-33654117


 
 

آدرس: پرديس شماره 1 دانشگاه- جنب بانک تجارت شعبه دانشگاه سمنان-  مجتمع سرای دانشجویی فرهیختگان، کدپستی: 19111-35131


  ساختمان فرهیختگان۱

   در سال ۱۳78 با مساحت زیربنایی 4000 متر مربع در ۴ طبقه در ضلع شمالی مجموعه سرای دانشجویی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 6 نفر و ظرفیت کل این ساختمان 442 نفر است.

   در طبقه اول این بلوک؛ سرپرستی،آشپزخانه در راهروی شرقی، سرویس های بهداشتی در انتهای راهرو غربی و در سایر طبقات آشپزخانه  و سرویس های بهداشتی در وسط راهرو قرار گرفته است.

   بسیج دانشجویی در طبقه اول، اتاق 107 و دفتر نمایندگی نهاد رهبری در طبقه اول این ساختمان، اتاق 121، انجمن اسلامی دانشجویان در طبقه دوم، اتاق 132 ، دفتر شورای صنفی دانشجویان در طبقه دوم این ساختمان، اتاق 140 می باشد.


ساختمان فرهیختگان 2، 3، 4 و 5

در سال ۱۳63 با مساحت زیربنایی 4000 متر مربع در 2 طبقه در مرکز مجموعه سرای دانشجویی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 4 الی 6 نفر و ظرفیت کل این ساختمان  356 نفر است.

و در هر طبقه آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و حمام قرار دارد و شعبه مشاوره دانشجویی در طبقه اول ساختمان فرهیختگان 2، اتاق 210  می باشد.
ساختمان فرهیختگان 6

در سال ۱۳63 با مساحت زیربنایی 950 متر مربع در یک طبقه در ضلع جنوب شرقی مجموعه سرای دانشجویی خوابگاهی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 8 نفر و ظرفیت کل این ساختمان 136 نفر است.


ساختمان فرهیختگان 7

در سال ۱۳88 با مساحت زیربنایی 3000 متر مربع در ۴ طبقه در ضلع شمالی مجموعه سرای دانشجویی خوابگاهی فرهیختگان احداث گردیده است. ظرفیت هر اتاق 4 الی 6 نفر و ظرفیت کل این ساختمان 316 نفر است.
در هر طبقه آشپزخانه در ابتدای راهرو، سرویس های بهداشتی و حمام در انتهای راهرو (ضلع شرقی و غربی) قرار گرفته است و سالن مطالعه و سایت کامپیوتر در طبقه اول این ساختمان می باشد.

                                                   بازدید این صفحه : 804       Iبازدید امروز: 520      I   کل بازدید: 4946328      I بازدید آنلاین: 2      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/9219      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved