دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠
در ماه رمضان در حد توان خودمان باید مراقبت کنیم، رفتار خودمان را تصحیح کنیم؛ فکرمان را، قولمان را، عملمان را تصحیح کنیم؛ بگردیم اشکالاتش را پیدا کنیم، آن اشکالات را برطرف کنیم. این تصحیح در چه جهتی باشد؟ در جهت تقوا. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
اداره مشاوره دانشجوی
پیوندهای مرتبط
دفتر مشاوره و سلامت

پیشگیری نوین

مرکز مشاوره دانشگاه تهران
شعار نوشته ها
 
زيباترين گلها از درون تخته سنگ ها مي رويند.

تقویم سلامت
 صفحه اصلی > اداره مشاوره دانشجويي > مشاوره تلفنی، آنلاین و اینترنتی 
مشاوره تلفنی، آنلاین و اینترنتی

با آرزوي بهروزي و سلامت براي خانواده بزرگ دانشگاه سمنان به خصوص مراجعان محترم اداره مشاوره دانشگاه سمنان و دفتر ارتقاء تحصيلي و تعامل دانشگاه با خانواده با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و برگزاری کلاس‌های درس دانشجویان به صورت غیرحضوری و از سوی دیگر ضرورت پاسخ به نیازها و مسائل و مشکلات روان شناختی به اطلاع مي رساند:

   اداره مشاوره دانشگاه سمنان و دفتر ارتقاء تحصيلي و تعامل دانشگاه با خانواده علاوه بر ارائه خدمات مشاوره تلفنی؛ اقدام به ارائه خدمات مشاوره الکترونیکی به صورت مكاتبه از طريق ايميل کرد.

   لذا اگر تمايل داريد مي توانيد به آدرس offline.counselimg@semnan.ac.ir مراجعه نماييد. روانشناسان مجرب اين مركز در اسرع زمان پاسخ گوي شما خواهند بود.


********************


دانشجويان عزيز،  خانواده هاي محترم، اساتيد و كاركنان ارجمند دانشگاه سمنان  

اداره مشاوره دانشجويي و دفتر ارتقاء تحصيلي و تعامل دانشگاه با خانواده ضمن عرض تبريك و آرزوي موفقيت روز افزون در سال 1399 براي شما عزيزان به اطلاع مي رساند: اين اداره با نظارت عضو محترم هيات علمي دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي و كادر مجرب  متشكل از بهترين روانشناسان ، روانپزشكان توانمند و حضور مفيد مددكار اجتماعي با تمام توان علمي و مسئولانه در خدمت متقاضيان دريافت خدمات روانشناختي و روانپزشكي و امور مددكارانه  از تاريخ 01/ارديبهشت ماه /1399  به صورت آنلاين خواهد بود.
 


 

دعوت به همکاری
                                                   بازدید این صفحه : 687       Iبازدید امروز: 132      I   کل بازدید: 4955039      I بازدید آنلاین: 3      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/9688      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved