شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠
در ماه رمضان در حد توان خودمان باید مراقبت کنیم، رفتار خودمان را تصحیح کنیم؛ فکرمان را، قولمان را، عملمان را تصحیح کنیم؛ بگردیم اشکالاتش را پیدا کنیم، آن اشکالات را برطرف کنیم. این تصحیح در چه جهتی باشد؟ در جهت تقوا. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
 صفحه اصلی > شهدای دانشگاه > سردار شهید حاج محمود اخلاقی > وصیت نامه سردار  
وصیت نامه سردار

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله وانا الیه راجعون

با سلام و درود به آقا امام زمان و نایب برحقش امام خمینی.

خدایا تو خود شاهد بودی که فقط برای رضای تو و دفاع از اسلام، جبهه رفته ام. از تمام دوستان و آشنایان می خواهم گوش به فرمان امام امت باشند. از پدر و مادر و برادران و خواهران و دوستان و همچنین از همسرم می خواهم که اگر از اینجانب بدی دیده اند مرا ببخشند و از همسرم می خواهم که از فرزندانم خوب مواظبت کند و آنها را خوب تربیت کند. مدت ده سال روزه و پنج سال نماز برای اینجانب بگیرید، مقدار پولی که از برادرم، احمدآقا، طلب دارم، هر موقع در توان ایشان بود به همسرم بپردازد. برای نماز و روزه ام یا ماشین اینجانب را بفروشید، یا اینکه احمدآقا اگر توانست پول تهیه کند، بدهید و بدهکاری که دارم در دفتر نوشته شده که همسرم در جریان می باشد. در آخر از خداوند متعال خواستارم که گناهانم را ببخشد.

« والسلام »

محمود اخلاقی

66/ 9/ 27

 

                                                   بازدید این صفحه : 496       Iبازدید امروز: 570      I   کل بازدید: 4946378      I بازدید آنلاین: 2      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/4219      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved