دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠
در ماه رمضان در حد توان خودمان باید مراقبت کنیم، رفتار خودمان را تصحیح کنیم؛ فکرمان را، قولمان را، عملمان را تصحیح کنیم؛ بگردیم اشکالاتش را پیدا کنیم، آن اشکالات را برطرف کنیم. این تصحیح در چه جهتی باشد؟ در جهت تقوا. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
 صفحه اصلی > شهدای دانشگاه > شهید محمد امیرجان > خاطرات خانواده شهید 
خاطرات خانواده شهید

 خاطرات خواهر شهید محمد امیرجان

همواره دعاي ما درآن روزها، دعاي حضرت سجاد در حق مرزداران بود. پروردگارا به روان پاك محمد و آل محمد رحمت فرست و مرزهاي اسلام را از حمله دشمنان در پناه خود مصون و محفوظ بدار و مرزبانان ما را در ايفاي وظايفي كه به عهده دارند حمايت كن و عطايا و مواهب خود را درباره آنان تكميل فرماي.

وقتي برادر شهيدم، محمد عزيز، با سر تراشيده و لباس فرم و پوتينهاي سربازي به خانه آمد، دورش گشتم و سر تا پايش را ورانداز كردم. دوتايي به چهره جديدي كه به آن عادت نداشتيم خنديديم. كلاه را از سرش برداشتم و با دستم سرش را نوازش كردم. چند جاي سرش بخيه خورده بود كه حالا كاملاً نمايان بود، جاي بخيه‌ها را به مادرم نشان دادم و به حالت شعار دادن دستهايم را بالا بردم و گفتم اين سند جنايات پهلوي است.

مادر چشم از او برنمي‌داشت خوب يادم هست كه چند بار پرسيد: چگونه مي‌روي مواظب خودت باش. و تكرار اين جمله كه به ما زنگ بزن و ما را از حال خود بي‌خبر نگذار.

 خاطرات خانواده شهید محمد امیرجان

                                                   بازدید این صفحه : 159       Iبازدید امروز: 14      I   کل بازدید: 4954921      I بازدید آنلاین: 1      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/5781      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved