شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠
در ماه رمضان در حد توان خودمان باید مراقبت کنیم، رفتار خودمان را تصحیح کنیم؛ فکرمان را، قولمان را، عملمان را تصحیح کنیم؛ بگردیم اشکالاتش را پیدا کنیم، آن اشکالات را برطرف کنیم. این تصحیح در چه جهتی باشد؟ در جهت تقوا. (مقام معظم رهبری)
صفحه اصلیIبرنامه غذاييIهمه اخبارIآیین نامه ها و فرم هاIگالري تصاويرIملاقات با مسئولين Iجستجوی پیشرفتهIRSS
منو اخبار
 صفحه اصلی > همه اخبار 
اخبار > انجام 70 تست تشخیص سریع کرونا در سراهای دانشجویی دانشگاه سمنان در قالب طرح شهید سلیمانی


   نسخه چاپي    ارسال به دوست
 
    انجام 70 تست تشخیص سریع کرونا در سراهای دانشجویی دانشگاه سمنان در قالب طرح شهید سلیمانی
  

انجام تست کرونا سراهای دانشجویی دانشگاه سمنان در قالب طرح شهید سلیمانی

مدیردانشجویی دانشگاه سمنان از انجام 70 تست تشخیص سریع کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی از دانشجویان سراهای دانشجویی دانشگاه خبر داد.

به گزارش رابط خبری معاونت دانشجویی و فرهنگی؛ دکتر جبلی جوان با اعلام این خبر گفت : به منظور غربالگری و شناسایی مبتلایان به کووید 19 و قطع زنجیره انتقال در محیط های خوابگاهی 70 تست تشخیص سریع کرونا در دو مرحله در سراهای دانشجویی فرزانگان و فرهیختگان انجام شد.

دکتر جبلی جوان با بیان اینکه با انجام این تعداد تست، هیچ دانشجوی ساکن در سرا به کووید 19 مبتلا نبوده است، اظهار امیدواری نمود که دانشجویان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نسبت به سالم سازی محیط، همکاری های بسیار خوبی را با آن مجموعه داشته اند.
مدیریت دانشجویی دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد : در مجموع دو تیم از مرکز بهداشت شهرستان سمنان با هماهنگی های انجام شده از سوی مدیریت امور دانشجویی و مرکز بهداشت دانشگاه سمنان  با استقرار در خوابگاه فرزانگان و خوابگاه فرهیختگان اقدام به گرفتن تست تشخیص سریع کرونا کردند.

 


گروه خبری :اخبار معاونت دانشجویی, اخبار تصویری, اخبار خوابگاهی دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩ ساعت :١٤:٠٢ تعداد نمایش:189 کد خبر : ٢١٠٦٠

 
 

                                                   بازدید این صفحه : 1286960       Iبازدید امروز: 610      I   کل بازدید: 4946418      I بازدید آنلاین: 5      I   زمان بارگزاری صفحه: 1/5781      ثانیه                                                  
پیوند هاIتلفن هاIارتباط با ماIنقشه سایتIتور مجازی
تمامي حقوق مادي و معنوي براي معاونت دانشجویی دانشگاه سمنان محفوظ است.
.Copyright  © 2021 Semnan University  stu.semnan.ac.ir  All rights reserved