تمدید فراخوان شورای مرکزی کانون همیاران سلامت روان

دانشجوی عزیز سلام

باری دیگر شورای مرکزی کانون همیاران سلامت روان اداره مشاوره دانشگاه سمنان قصد دارد با جمعی از دانشجویان فرهیخته، خوش ذوق و خلاق با توان علمی، هنری، ورزشی و هرگونه ایده پروری در زمینه یاری رسانی به دیگر دانشجویان و گروه همسال خود همراه شود.

در نگاه گذرا کانون همیاران را مرور کنیم:

کانون همیاران سلامت روان با ابلاغ از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و تحت نظارت آن با بودجه تعریف شده فعالیت می کند.  هر ساله  همیاران در کل کشور با هم دیدار و تبادل اطلاعات می کنند و اموزش دیده و در دانشگاههای خود فعالیت گسترده ای دارند . این تلاش رقابتی است و جوایز قابل توجه نیز دارد.  در این بین از اردوهای تفریحی و علمی و نیز اجرای کارهای گروهی توام با رضایت فردی و طراحی و ایده پردازی برنامه ها و همفکری برای ارتقاء کیفیت زندگی گروه همسال و مشارکت در بالا بردن توان تحصیلی یکدیگر و کارهایی که رنگی از انسانیت و نوع دوستی به همراه دارد نباید غافل شد که بسیار مفرح و دل چسب است.

کانون همیاران سلامت روان دانشگاه سمنان از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده و این گروه دانشجویان در کانون همیاران سلامت روان موفق شدند ایده خود را در سطح کشور نیز به نمایش گذاشته و مقام های کشوری و منطقه ای را کسب کنند که بدون شک به خاطر تعامل مثبت و خوش فکری شان بوده است.همچنین موفق شدند نمایشگاه و کافه بهداشت روان را با حضور مقامات دانشگاهی و برون دانشگاهی و جمع کثیری از مخاطبان راهبری کنند و ایده هایشان را به ثمر برسانند. 

در حال حاضر نیز از شما علاقمندان در هر رشته و مقطع و گرایشی که در دانشگاه سمنان مشغول تحصیل هستید  دعوت می کنیم که در این همیاری درخشان با ما همراه باشید و خاطرات خوبی از دوران تحصیلتان را رقم بزنید.

راههای تعامل با ما:

شماره تلفن مسئول : 02331532025

شماره تلفن پذیرش:  02331532539

آدرس: سمنان، پردیس ۱ دانشگاه سمنان، ضلع شرقی دانشکده علوم پایه، ساختمان مشاوره

 

کلمات کلیدی

تصاویر

 -

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *