با آرزوی بهروزی و سلامت برای خانواده بزرگ دانشگاه سمنان به خصوص مراجعان محترم اداره مشاوره دانشگاه سمنان و دفتر ارتقاء تحصیلی و تعامل دانشگاه با خانواده با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و برگزاری کلاس‌های درس دانشجویان به صورت غیرحضوری و از سوی دیگر ضرورت پاسخ به نیازها و مسائل و مشکلات روان شناختی به اطلاع می رساند:

   اداره مشاوره دانشگاه سمنان و دفتر ارتقاء تحصیلی و تعامل دانشگاه با خانواده علاوه بر ارائه خدمات مشاوره تلفنی؛ اقدام به ارائه خدمات مشاوره الکترونیکی به صورت مکاتبه از طریق ایمیل کرد.

   لذا اگر تمایل دارید می توانید به آدرس offline.counselimg@semnan.ac.ir مراجعه نمایید. روانشناسان مجرب این مرکز در اسرع زمان پاسخ گوی شما خواهند بود.

********************

دانشجویان عزیز،  خانواده های محترم، اساتید و کارکنان ارجمند دانشگاه سمنان  

اداره مشاوره دانشجویی و دفتر ارتقاء تحصیلی و تعامل دانشگاه با خانواده ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون در سال 1400 برای شما عزیزان به اطلاع می رساند: این اداره با نظارت عضو محترم هیات علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی و کادر مجرب  متشکل از بهترین روانشناسان ، روانپزشکان توانمند و حضور مفید مددکار اجتماعی با تمام توان علمی و مسئولانه در خدمت متقاضیان دریافت خدمات روانشناختی و روانپزشکی و امور مددکارانهبه صورت آنلاین خواهد بود.